Veilinghuis Van Spengen - Kunst, Antiek en Meubilair - Hilversum

naaitafeltje
Hollands mahonie biedermeier naaitafeltje met opklapbaar blad, lade en rustend op gedraaide poten, 19e eeuw, h. 80, br. 59, d. 43
€75 - €100
getaxeerde waarde
Catalogusnr. 1

notenhouten kamerscherm
notenhouten 3-slags kamerscherm met latoenkoperen reliëfpanelen met decor van vogels en ruiters in landschap, voorzien van groenglazen ruitjes. 19e eeuw, hoogte: 194, breedte: 130 cm.
€100 - €200
getaxeerde waarde
Catalogusnr. 2
Hamerbedrag: € 220

trumeau met marmer blad
Hollandse mahonie biedermeier trumeau met marmeren blad, holle fries met lade en rustend op gebogen zuilen op basement, circa 1840, h. 78, br. 82, d. 39
€250 - €350
getaxeerde waarde
Catalogusnr. 3
Hamerbedrag: € 440

mahonie boekentafeltje
mahonie leestafeltje met rechthoekig verstelbaar leesblad op gietijzeren en houten onderstel, circa 1900, bladmaat: 85 x 42
€100 - €200
getaxeerde waarde
Catalogusnr. 4
Hamerbedrag: € 340

mahonie empire salontafel
mahonie empire haltafel met rond blad rustend op kariatide poten, versierd met bronzen ornamenten en biesintarsia, circa 1810, h. 75, diam. 95
€400 - €600
getaxeerde waarde
Catalogusnr. 5
Hamerbedrag: € 320

verguld haardscherm
verguld haardscherm omlijst door cartouches en gebogen zijden, ingezet met Indisch gebatikt textiel, 18e eeuw, h. 105, br. 86
€300 - €400
getaxeerde waarde
Catalogusnr. 6
Hamerbedrag: € 300

gebombeerd vitrinekastje met marmeren blad
gebombeerd rozenhout gefineerd vitrinekastje met beglaasde deur, versierd met bronzen beslag, intrasia en afgedekt door marmeren blad, Napoleon III periode, circa 1870, h. 150, br. 68, d. 34
€400 - €600
getaxeerde waarde
Catalogusnr. 7
Hamerbedrag: € 460

vergulde console
vergulde console met gecontourneerd marmeren blad, rustend op gebogen poten versierd met bladmotieven, Louis XV-stijl, 19e eeuw, h. 80, br. 75, d. 40
€300 - €500
getaxeerde waarde
Catalogusnr. 8
Hamerbedrag: € 1100

Yomouth tapijtje 126 x 71
Yomouth tapijtje 126 x 71
€200 - €300
getaxeerde waarde
Catalogusnr. 9
Hamerbedrag: € 260

Kelim 318 x 131
Kelim 318 x 131
€300 - €500
getaxeerde waarde
Catalogusnr. 10
Hamerbedrag: € 380

2342 Artikelen

  • Veilinghuis Van Spengen
  • Koninginneweg 25
    1217 KR Hilversum
    T. +31 (35) 640 09 89
    F. niet beschikbaar
    E. info@vanspengen.com