Veilinghuis Van Spengen - Kunst, Antiek en Meubilair - Hilversum

kaarttafel
mahonie Louis XV kaarttafeltje met opklapbaar blad, lade en rustend op gebogen poten, eind 18e eeuw, h. 72, br. 75, d, 37
€100 - €150
getaxeerde waarde
Catalogusnr. 1
Hamerbedrag: € 130

kist met koperen sierbanden
kamferkist met leren bekleding en koperen beslag, 2e helft 19e eeuw, h. 50, br. 106, d, 54
€100 - €150
getaxeerde waarde
Catalogusnr. 2
Hamerbedrag: € 500

wortelnoten davenport
Engelse wortelnoten gefineerde davenport met leren schrijfblad en versierd met floraal snijwerk, circa 1870, h. 83, br. 57, d. 61
€200 - €300
getaxeerde waarde
Catalogusnr. 3
Hamerbedrag: € 110

Franse klepsecretaire
Franse rozenhouten secretaire met marmeren bovenblad, gebogen front waarin schrijfklep en 2 deuren, rustend op bronzen klauwpoten, overgang Louis XV/XVI, circa 1770, h. 128, br. 97, br. 43
€300 - €500
getaxeerde waarde
Catalogusnr. 4

eiken commode
Hollandse eiken commode met 3 laden in het dubbelgebogen front, rustend op klauwpoten, 18e eeuw, h. 78, br. 90, d. 46
€150 - €200
getaxeerde waarde
Catalogusnr. 5
Hamerbedrag: € 110

set van 6 mahonie stoelen
set van 6 mahonie eetkamerstoelen met spijlen in de rug, bekleed met blauwe stof en rustend op tapstoelopende poten, 19e eeuw
€200 - €300
getaxeerde waarde
Catalogusnr. 6
Hamerbedrag: € 360

Engelse stoel
Engelse eiken armstoel met paneel in de rug en rustend op poten verbonden door regel, 18e/19e eeuw
€100 - €150
getaxeerde waarde
Catalogusnr. 7
Hamerbedrag: € 60

wandkapstok Thonet
gebogen beuken wandkapstok met spiegel, paraplubak en handschoenenvakje, gemerkt: Thonet Wien, circa 1900, h. 190 br. 146 d. 31 cm.
€100 - €200
getaxeerde waarde
Catalogusnr. 8
Hamerbedrag: € 600

Spaanse tafel
Spaanse kastanjehouten tafel met rechthoekig blad waaronder 3 laden, rustend op poten verbonden door ijzeren regel, 17e/18e eeuw, h. 81, bladmaat: 147 x 71
€300 - €500
getaxeerde waarde
Catalogusnr. 9
Hamerbedrag: € 450

Engelse commode
Engelse noten commode met 3 rechte laden en rustend op bracket poten, circa 1800, h. 77, br. 85, d. 53
€150 - €200
getaxeerde waarde
Catalogusnr. 10
Hamerbedrag: € 90

2539 Artikelen

  • Veilinghuis Van Spengen
  • Koninginneweg 25
    1217 KR Hilversum
    T. +31 (35) 640 09 89
    F. niet beschikbaar
    E. info@vanspengen.com